موسسه مطالعاتی و خدمات مشاوره‌ای کوچ اورآسیا مایان

موسسه مطالعاتی و خدمات مشاوره‌ای کوچ اورآسیا مایان

موسسه مطالعاتی و خدمات مشاوره‌ای کوچ اورآسیا مایان با رویکرد مطالعات تطبیقی از دو منظر زیست محیطی و آرمانی جستجوگر آخرین یافته‌ها، اطلاعات و آمار سیستماتیک از منابع اصلی عمدتا در دو حوزه جغرافیایی اروپا و آسیا مبتنی بر روش‌های  و RTD می‌باشد. این موسسه با پیشینه‌ای بیش از سه دهه فعالیت در بخش‌های تحقیقاتی، اجرایی و مدیریتی در داخل و خارج از کشور گروهی از نخبگان علمی و دانشگاهی، مدیران اجرایی، مشاوران مجرب و حقوق‌دانان با سابقه حضور در کشورهای اروپایی و آسیایی را شامل می‌گردد و نمایندگی‌های رسمی موسسه در کشورهای اسپانیا و ایران مستقر هستند.

موسسه با شماره ثبت 46398 سازمان ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری، افتخار پاسداشت خدمت به هموطنان گرامی در ارائه مشاوره سازنده و خدمات مفید در زمینه‌های کسب‌و‌کار، اشتغال، اقامت، تملیک، امور بانکی، مهاجرت، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری، کاریابی، گذراندن دوره‌های تخصصی، فرصت‌های مطالعاتی و … را  قبل و بعد از اعزام دارد. هدف از این رویکرد بسترسازی برای کسب‌ فرصت‌های طلایی و ایجاد محیط امن متناسب با شرایط روحی و اجتماعی متقاضی در حداقل زمان و با تحمیل کمترین هزینه به گونه‌ای که موجب تحول در زندگی و رضایت‌مندی شما عزیزان، خانواده‌ و همراهان گردد.

سوابق همکاران دفتر تهران:

مدیر عامل با سابقه اقامت در خارج از کشور دارای مدرک دکترا، تالیفات (مقاله و کتاب) و تدریس در دانشگاه می‌باشد.

معاون مدیر عامل با مدرک مهندسی از سابقه مدیریت و همکاری با موسسات بین‌المللی با بیش از پانزده سال برخوردار است.

رئیس هیات مدیره با مدرک کارشناسی ارشد نزدیک به چهاردهه مدیریت در ایران و کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی( کوتاه مدت و بلند مدت)، و دارای تالیفات و مدیریت اجرایی پروژه‌های تحقیقاتی در حوزه روابط و حقوق بین‌الملل است.

نماینده و مسئول دفتر اسپانیا با مدرک دکترا سابقه فعالیت در زمینه‌های مطالعاتی، تدریس در دانشگاه، اجرای پروژه‌های بین‌المللی را در سوابق خویش دارد.

گروه حقوقی با بیش از 30 سال سابقه در امر وکالت در کشورهای اسپانیا، فرانسه و چین یکی از مهمترین و بزرگترین نهادهای وکالت در اسپانیا به شمار می‌رود و با همکاری حدود 100 نفر به فعالیت‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف اشتغال دارند

با ما در تماس باشید
شروع گفتگو
گفتگو آنلاین
قصه کوچ تو را می خواند
سلام
چگونه میتونم کمک کنم ؟
تماس با ما