اقامت اسپانیا با خرید ملک

بر اساس قوانین اسپانیا، هر تبعه خارجی می‌تواند با خرید ملک در هر یک استان‌ها و یا جزایر تابع دولت پادشاهی اسپانیا، اقامت این کشور را دریافت کند. 

ویژگی‌ ملک برای اخذ اقامت اسپانیا

برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک، ارزش ملک خریداری شده حداقل باید به 500.000 یورو باشد، ملک خریداری شده باید ضمن داشتن ارزش ذکر شده ، برای زندگی تمام اعضای خانواده نیز از نظر متراژ و امکانات مناسب باشد.

مراحل تبدیل اقامت به اقامت دائم و دریافت پاسپورت

فرآیند اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی :

پس از عقد قرارداد خرید ملک و دریافت کد شناسایی موسوم به NIE و دریافت استعلام‌های مورد نیاز در روز مقرر شده ، تمامی این مدارک را به همراه قرارداد خرید ملک، به دفتر اسناد رسمی ارائه می‌دهید تا سند ملک مورد نظر را به نام شما ثبت کند.

پخش ویدیو

اقامت اسپانیا با خرید ملک

پس از پنج سال تمدید اقامت، به شما اقامت دائم اسپانیا داده می‌شود. طی این مدت شما باید حداقل 30 ماه را در اسپانیا زندگی کرده باشید و بیش از 12 ماه متوالی بیرون از خاک اسپانیا نبوده باشید.

 

پس از گذشت 5 سال از دریافت اقامت دائم، می‌توانید برای دریافت پاسپورت اسپانیا اقدام نمایید.خاطر نشان می سازذ الزام به زندگی در اسپانیا برای 6 ماه در هر سال وجود دارد

شما بدون هیچ محدودیتی مجاز به سفر به تمامی کشورهای حوزه شنگن هستید. 

بعد از تبدیل ویزای مولتی شما به اقامت می‌توانند به فعالیت اقتصادی بپردازند. به هیچ عنوان الزامی به اشتغال و یا فعالیت اقتصادی در اسپانیا ندارند و در عین حال از این امر منع نمی شوند. این نکته یکی از مزایای دریافت اقامت اسپانیا از این روش می‌باشد.

بعد از دریافت اقامت میتوان اقدام به گشایش حساب بانکی در اروپا و دریافت کارت اعتباری بین المللی نمود . 

امکان دریافت ویزای مولتی و اقامت برای تمامی افراد خانواده بعد از سال اول و  تحصیل رایگان فرزندان در کشور اسپانیا، بلافاصله پس از اقامت در اسپانیا مهیا میگردد. خاطر نشان می سازد  الزام تحصیل فرزندان در اسپانیا بنا به اجباری بودن تحصیل در سنین بین 6 الی 16 سال وجود دارد . 

مدارک لازم برای تمکن مالی اسپانیا :

کارشناسان موسسه شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

ارتباط سریع مشاوران با شما :

شروع گفتگو
گفتگو آنلاین
قصه کوچ تو را می خواند
سلام
چگونه میتونم کمک کنم ؟
تماس با ما