اقامت از طریق ثبت شرکت

روشهای مختلفی برای راه اندازی کسب کار در اسپانیا وجود دارد .  در این اینجا مسیر دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت را برای شهروندان غیراتحادیه اروپا را شرح خواهیم داد.

روش‌های دریافت اقامت اسپانیا

برای اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت، باید یک طرح توجیهی اقتصادی ارائه شود که در آن برنامه کاری 3 سال آینده توضیح داده شده و نمایانگر این باشد که کسب و کار مورد نظر دارای منفعت است

فرآیند اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت :

پس از دریافت کد شناسایی موسوم به NIE و دریافت تاییده نام شرکت اقدام به دریافت کد شناسایی مالیاتی (C.I.F) برای شرکت شما در اداره مالیات اسپانیا می‌شود . پس از اخذ کد شناسایی مالیاتی، تأییدیه حساب بانکی شما در اسپانیا (حداقل به مبلغ 3.000 یورو) مورد نیاز می باشد .مدارک تهیه شده به سفارت اسپانیا در تهران جهت اخذ ویزا تحویل داده میشود .

پخش ویدیو

شرایط اقامت از طریق ثبت شرکت :

پس از 3 سال اقامت موقت، شما و خانوادتان می‌توانید اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنید و پس از 5 سال از دریافت اقامت دائم، می‌توانید برای دریافت پاسپورت خود اقدام نمایید.

در صورتی که با زبان اسپانیایی و کشور اسپانیا آشنایی کافی داشته باشید، پس از 5 سال از دریافت اقامت دائم، می‌توانید برای دریافت پاسپورت خود اقدام نمایید.

شما بدون هیچ محدودیتی مجاز به سفر به تمامی کشورهای حوزه شنگن هستید. 

بعد از دریافت اقامت میتوان اقدام به گشایش حساب بانکی در اروپا و دریافت کارت اعتباری بین المللی نمود . 

با دریافت اقامت اسپانیا امکان به همراه بردن همسر و فرزندان مجرد زیر 18 سال از ابتدا ممکن می‌باشد و تحصیل رایگان فرزندان در کشور اسپانیا، بلافاصله پس از اقامت در اسپانیا مهیا میگردد . خاطر نشان می سازد  الزام تحصیل فرزندان در اسپانیا بنا به اجباری بودن تحصیل در سنین بین 6 الی 16 سال وجود دارد .

مدارک لازم برای ثبت شرکت در اسپانیا :

کارشناسان موسسه شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

ارتباط سریع مشاوران با شما :

شروع گفتگو
گفتگو آنلاین
قصه کوچ تو را می خواند
سلام
چگونه میتونم کمک کنم ؟
تماس با ما