ویزای تمکن مالی اسپانیا

این نوع اقامت نیز به کسانی اعطا می‌شود که توان مالی قابل توجهی داشته و تنها می بایست با ارایه مدارک و مستندات آن را اثبات نمایند . عمده ترین تفاوت این روش با سایر روش‌ها این است که در روش تمکن مالی، دریافت اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری ممکن است و شما ملزم به انتقال مبلغ بابت سرمایه گذاری و یا خرید ملک در اسپانیا نیستید .

شرایط برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی به صورت زیر است :

داشتن درآمد ماهیانه مناسب : درآمد سرپرست خانواده باید حداقل 2500 یورو (به ازای سرپرست خانواده) ، 1000 یورو (به ازای همسر) و 500 یورو (به ازای هر فرزند) باشد.

منابع درآمدی قابل قبول شامل موارد ذیل است :

داشتن سپرده مناسب در حساب بانکی: مبلغ این سپرده باید معادل حداقل درآمد یک سال سرپرست خانواده به علاوه 6550 یورو به ازای هر یک از دیگر اعضای خانواده باشد.

فرآیند اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی :

بعد از موافقت با درخواست شما ، ویزای یکساله اقامت اسپانیا به شما داده می‌شود. پس از دریافت ویزا اسپانیا شما باید حداکثر تا 90 روز  به آن کشور سفر نموده  و تا 30 روز بعد از ورود به اداره مهاجرت مراجعه و درخواست دریافت کارت اتباع خارجی نمایید. این اقامت  اسپانیا تا پنج سال و در هر نوبت برای مدت یک تا دو سال تمدید خواهد شد

پخش ویدیو

شرایط ویزای تمکن مالی :

پس از پنج سال تمدید اقامت، به شما اقامت دائم اسپانیا داده می‌شود. طی این مدت شما باید حداقل 30 ماه را در اسپانیا زندگی کرده باشید و بیش از 12 ماه متوالی بیرون از خاک اسپانیا نبوده باشید.

 

پس از ده سال اقامت در اسپانیا (پنج سال پس از دریافت اقامت دائم)، در صورتی که با زبان اسپانیایی و همچنین کشور اسپانیا آشنایی کافی داشته باشید، واجد شرایط دریافت پاسپورت (تابعیت اسپانیا) هستید. ( حداقل 60 ماه از مجموع 120 ماه ) 

شما بدون هیچ محدودیتی مجاز به سفر به تمامی کشورهای حوزه شنگن هستید. 

به زبان ساده با این نوع اقامت امکان اشتغال بصورت استخدامی در کشور مقصد ندارند اما امکان راه اندازی کسب و کار ( رستوران و … ) و ثبت شرکت در این کشور برای دارندگان اقامت تمکن مالی اسپانیا وجود دارد.

بعد از دریافت اقامت میتوان اقدام به گشایش حساب بانکی در اروپا و دریافت کارت اعتباری بین المللی نمود . 

با دریافت اقامت اسپانیا امکان به همراه بردن همسر و فرزندان مجرد زیر 18 سال کیسر میشود و تحصیل رایگان فرزندان در کشور اسپانیا، بلافاصله پس از اقامت در اسپانیا مهیا میگردد . خاطر نشان می سازد  الزام تحصیل فرزندان در اسپانیا بنا به اجباری بودن تحصیل در سنین بین 6 الی 16 سال وجود دارد . 

مدارک لازم برای تمکن مالی اسپانیا :

کارشناسان موسسه شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

ارتباط سریع مشاوران با شما :

شروع گفتگو
گفتگو آنلاین
قصه کوچ تو را می خواند
سلام
چگونه میتونم کمک کنم ؟
تماس با ما