آوسبیلدونگ آلمان

دوره های آوسبیلدونگ یک دوره آموزش مهارت و حرفه در آلمان است ،علاقه مندان به یادگیری که فاقد مدرک دانشگاهی بوده و یا علاقه ای به تحصیل در دانشگاه ندارند با توجه به تخصص های مورد نیاز در کشور آلمان می توانند با شرکت در دوره های کارآموزی آلمان، در کنار بالا بردن سطح علمی، آماده وارد شدن به بازار کار آلمان شوند . از نکات حائز اهمیت در این دوره ها می توان به دریافت حقوق در اکثر مهارت ها اشاره نمود. متقاضیان با گذراندن دوره آوسبیلدونگ مدرکی با عنوان کارگر ماهر دریافت می کنند که با داشتن ویزای آوسبیلدونگ مسیر اخذ کار دائمی برای آن ها فراهم می باشد.

شرایط برای دریافت ویزای آوسبیلدونگ آلمان چیست؟

حداقل مدرک دیپلم دوازده ساله تحصیلی برای متقاضیان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا برای شرکت در دوره های آسبیلدونگ در آلمان .

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای آوسبیلدونگ آلمان چیست :

ویزای آوسبیلدونگ آلمان :

متقاضیان اخذ چنین ویزاهایی باید مدارک موردنیاز را به‌صورت حضوری ارائه بدهند. این مدارک باتوجه‌به شرایط متقاضی شامل موارد مختلفی است. به‌طورکلی متقاضیان باید مدارک زیر را برای دریافت ویزا اوسبیلدونگ ارائه کنند.

پخش ویدیو

شرایط اصلی ویزا :

اولین موردی که باید به‌عنوان مدرک برای دریافت ویزا ارائه کنید گواهی تمکن مالی است. شما باید بتوانید هزینه‌های مربوط به زندگی خودتان را قبل از پیدا کردن یک شغل مناسب پرداخت کنید. این هزینه‌ها در هرکدام از شهرهای آلمان می‌تواند بسیار متفاوت باشد. البته زندگی کردن در شهرهای بزرگ این کشور می‌تواند به شما تا حد بسیار زیادی در مسیر پیشرفتتان کمک کند.

پیش نیاز دیگر داشتن بیمه درمانی تا زمان شروع دوره آموزشی است. علت داشتن این بیمه این است که اگر قبل از شروع دوره موردنظر دچار مشکل خاصی شدید نیاز به پرداخت هزینه‌های درمانی سنگین نباشید. هزینه‌های درمانی در کشور آلمان با بیمه درمانی کاملاً رایگان است و در صورت داشتن بیمه احتیاجی نیست نگران باشید.

با توجه به رشته تحصیلی فرد، ممکن است مدرک زبان با نمره های متفاوتی نیاز باشد. اما عموماً برای تحصیل در این دوره ها باید حداقل مدرک زبان A2 آلمانی یا B1 ارائه گردد.

مهم‌ترین مدرکی که باید ارائه دهید ارائه یک مدرک فنی و حرفه‌ای از یک شرکت معتبر است.

سوالهای متداول :

حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز برای متقاضیان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا برای شرکت در دوره های آسبیلدونگ در آلمان، مدرک دیپلم دوازده ساله است. مورد دیگر به غیر از حداقل مدرک دیپلم، داشتن سن زیر 30 سال برای متقاضیان شرکت در این دوره است.

بله در دوره های اوسبیلدونگ در صورت موفقیت در تحصیل به دلیل قرارداد کاری از ابتدای تحصیل کار پس از تحصیل گارانتی می باشد.

متقاضیان شرکت در دوره های آوسبیلدونگ، دوره های کارآموزی خود را به دو صورت عملی و تئوری می گذرانند. امتحانات مانند دیگر مراکز آموزش عالی در قالب امتحانات میان ترم و پایان ترم برگزار می شود.

معمولا شرکت در دوره های آوسبیلدونگ آلمان بین 3 تا 4 سال طول می کشد، اما اکثر دوره ها 3 ساله هستند. اگر عملکرد شما در شرکت و سطح نمرات‌تان در دوره های حرفه ای آموزشگاه خوب باشد، طول این دوره می تواند کاهش یابد.

کارشناسان موسسه شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

ارتباط سریع مشاوران با شما :

شروع گفتگو
گفتگو آنلاین
قصه کوچ تو را می خواند
سلام
چگونه میتونم کمک کنم ؟
تماس با ما